Blog

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak uygun fiyatlara, sözleşmeli, sigortalı, ambalajlı ve marangozlu evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Bu zahmetli işi en az 2 en fazla 8 saat içerisinde bitirip teslim ediyoruz.

Ümraniye de verdiğimiz hizmetler sayesinde Ümraniye de nakliyeci sayısının fazla ve tecrübesiz firmalarında olduğunu biliyoruz. Firmamız ise Ümraniye de uzun yıllardır verdiği evden eve nakliyat hizmeti sayesinde hem semti tanımış hem de Ümraniye de nakliye işlerinde profesyonellik  kazanmıştır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları ararken uygun fiyat bulabilirsiniz. Fakat güvenme konusunda sorunlar olacağını da bilmeniz gerekiyor. Çünkü ucuz bir nakliye olması demek ucuz işçilik ve kalitesiz olması demektir.
Ümraniye Evden Eve Nakliyat firması olarak bu gibi durumlar karşısında eşyalarınız görüp uygun fiyat üzerinde anlaştıktan sonra ucuz ve kalitesiz işçilik olmayacağı adına fiyat ve taşıma detaylarının bulunduğu SÖZLEŞME imzalıyoruz. Böylelikle hem uygun fiyatla hemde kaliteyi düşürmeden Ümraniye’de Evden Eve Nakliyat gerçekleştirmiş oluyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firması

Profesyonel bir firma nakliye esnasında bazı özelliklere sahip olmalıdır.İşte sizlere Ümraniye evden eve nakliyat firmasında olaması gerekenler;

  • Ücretsiz expertiz taşınacak eşyalarınızı telefondan tarif etmek yerine gelip bakmamızı istediğinizde sizi ziyaret ediyoruz. Bu ziyaret esnasında fiyatta anlaşma sağlanılırsa sözleşme yapılır ve nakliye gününe kadar sözleşmeler saklanır.
  • Sözleşmeli taşıma ile anlaşmamızı resmileştiriyoruz.
  • Sigortalı nakliyat ile sizin için değerli olan eşyalarınız veya tüm eşyalarınızın taşınma esnasında oluşabilecek kazalara karşı önceden önlem alarak nakliyenizi gerçekleştiriyoruz.
  • Özel tasarlanmış araçlar ile eşyalarınız araçlara yerleştirildikten sonra araç hareket halindeyken zarar gelmemesi için araç içi özel bir malzemeyle kaplıdır.

ümraniye evden eve nakliyat araç içi resmi

  • Ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızın ekibimiz tarafından binadan araca getirilmesi veya araçtan yeni evinize taşınması esnasında zarar gelmemesi için içi hava dolu patpat ve streçler ile çalışıyoruz.

ümraniye evden eve nakliyat ta ambalaj

  • Mobilyalarınız için marangoz ustası getirerek mobilyalarınızın profesyonel bir şekilde sökülüp takılmasını sağlıyoruz.
  • Tesisatçı ustamız ile beyaz eşya ve diğer bağlantılarınız için beyaz eşyalarınızın zarar görmemesi için profesyonel ellere bırakıyoruz.

beyaz eşya ambalajı

bu saydıklarımızın tamamı nakliye yapmak için gereklidir ve firmamızda mevcuttur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir