Referanslarımız

Kaliteli hizmeti ile sektörde fark yaratan İstanbul Arda Evden Eve Nakliyat, İstanbul Evden eve nakliyat işlerinde en büyük yardımcınız olacak.

Ofis, ev ve fuar taşımacılık alanında sektörün en iyisi olan Arda Nakliyat güven içerisinde eşyalarınızın nakil edilmesi için yıllardır itinayla hizmet vermektedir.

İyi hizmet almanın sizin de hakkınız olduğunu bilerek ve bunun çok zor olduğu bu dönemde eskilerden kalma güven anlayışı ile bir mahalle bakkalı içtenliğiyle aynı zamanda kurumsal bir firma olmanın verdiği ciddiyet ve disiplin ile verilen işi en doğru şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

İyi hizmet almak bir tercihtir ve bunu kolaylaştırmak adına firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. İyi hizmet şimdi bir telefon kadar size yakın. Ücretsiz ekspertiz hizmetli işe başlayacak olan ticaret dostluğumuzda eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması için elimizden geleni yapıyoruz.

Profesyonel ekibimiz ve sahip olduğumuz ambalajlama teknikleri sayesinde tüm eşyalarınız özenle paketlenerek taşınmaktadır.

Bununla beraber piyano, tablo, boy aynası gibi kıymetli eşyalarınız içinde özel taşıma hizmeti veren firmamız ileri taşıma yöntemleri ile sektörün en iyilerinden biri olmayı başarmıştır.

Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada bulabileceğiniz firmamız için önceliğimiz sizin memnuniyetiniz olacaktır. Bu nedenle sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek ekipmanlarımızı güncellemeye devam ediyoruz.