Hakkımızda

İstanbul Arda Evden Eve Nakliyat, nakliye sektörünün tüm gerektirdiği gelişim ve gereksinimini en hızlı şekilde karşılayarak, yaklaşık 20 yıllık bir süredir sektöründe öncü hizmet kalitesini müşterilerine sunmuştur.

Arda Evden Eve Nakliyat, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 ve K3 yetki belgelerini bünyesinde barındırmakla beraber. Kaliteli hizmet anlayışı en üst safhalarda tutmaktadır.

Firmamız Şehir içi ve Şehirler arası tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır. İstanbul un Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aynı gün içinde expertiz hizmeti vermektedir.

İlke ve Esaslarımız

Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini gözönünde tutmak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak.

Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak.

Günümüzün gerekleri olan kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek maliyetleri azaltmak ve müşteri şikayetlerini önlemek.

Yukarıda belirtilen prensipler doğrultusunda müşterinin ve çalışan personelin firmamıza duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamak İstanbul Arda Nakliyat’ın temel prensipleridir.