Blog

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir ve çevresinde profesyonel eşya taşımacılığı yapan firmamız 20 yılı aşkın süredir evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir bilindiği gibi özellikle istanbul evden eve nakliyat uzmanlık isteyen bir iştir firmamız da uzman ve profesyonel kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duyar.
Arda evden eve nakliyat yaptığı bütün işleri sigortalı marangozlu ve ambalajlı bir şekilde yapmaktadır.
Beyaz eşyalarınız mobilyalarınız koltuk,kanepe vs hassas eşyalar kesinlikle açıkta taşınmamaktadır firmamız personelleri tarafından ambalajlı ve itinalı bir şekilde nakliye kamyonuna taşınıp titiz bir şekilde yerleştirilir
Sizde işinde uzman ve profesyonel bir firmayla taşınmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.ATAŞEHİR’DE İNDİRİMLİ FİYATLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR..

Ataşehir Evden eve nakliyat hizmetleri ile artık sizler de kalabalık eşya gruplarını sırtınızda taşımak yerine, koltuklarınıza yaslanıp eşyalarınızın taşınma sürecini takip edebilirsiniz. Yeni yaşam alanlarınızın adresini bizlere vermeniz yeterlidir çünkü ekiplerimiz bu adreslere eşyalarınızı en kısa sürede taşıyor ve sizleri hiçbir şekilde zahmete sokmuyor. Para verilen ne olursa olsun karşılığı da en iyi şekilde sunulmalıdır düşüncesine sahibiz ve para alan taraf olduğumuz için beklentilerinizin ne denli büyük olduğunu da çok iyi biliyoruz. Bu beklentileri karşılamak adına çalışma ekibimizin sayısını arttırmış durumdayız ve bu artış ile birlikte kalitemiz de her geçen gün biraz daha artıyor demek daha doğru olacaktır.

İstanbul Arda Nakliyat olarak profesyonel bir şekilde yoluna devam ediyor ve farkını da en iyi şekilde ortaya koyuyor. Kusursuz çalışma disiplinimiz ve kalabalık çalışan kadromuz ile eğer mümkünse o gün içinde çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Zaman bizim için kıymetli bir olgu ve sizler için de ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyor, bu yüzden gerekli şekilde hızlı hareket ediyoruz.

Profesyonel ekibimize ulaşmak ve bu konuda hizmet almak için sizler de hiç vakit kaybetmeden sitemizde yerinizi alabilir ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık hizmetleri sunan ve geniş kadrosu ile hızlı bir çalışma gerçekleştiren firmamız, siz değerli müşterilerimizden gelecek olan telefonları bekliyor.