Blog

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır sektörün öncüsü olmayan devam eden Arda İstanbul Nakliyat siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taşıma işlerinizde tercihiniz olmaktan mutluluk duyar.

acibadem-nakliyat-arda

İleri teknoloji taşıma ve ambalajlama teknikleri kullanan firmamız genç, girişken, dinamik, aktif, saygılı ve güler yüzlü uzman ekibiyle sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet bir telefon kadar uzağınızda. Bizi aramanız ile ücretsiz olarak ekspertize gelecek ekip arkadaşlarımız sizler için uygun olan kapalı kasa araçlarımızdan bir tanesini ve en uygun taşıma biçimini, çağdaş taşıma asansörünün nereye ve nasıl kurulacağını, taşıma ve ambalajlama için kaç personele ihtiyaç olacağını, eşyanızın sigorta değerini gerçek zamanlı olarak bulunduğunuz yerde tespit edip beğeninize sunacaktır.

Evinizdeki tüm eşyalarınızı eldivenden merdivene toplayıp özel kutu, askı, havalı naylon larda ambalajlayıp monte ve de-montesini yapacaktır, yeni yerleşim yerinizde de aynı itinayla istediğiniz biçimde yerleştirecektir.

Size kalan sadece bizi aramak,özel ve değerli eşyalarınızı toparlamak ve günün kalanının keyfini çıkarmak.Aynı zamanda şehirden şehre,ofisten ofise,tek parça eşya taşıma,depolama hizmeti veren firmamız Avrupa standartlarında sunmuş olduğu hizmetiyle sizlerin memnuniyetine uygun şekilde çalışmaktadır.

Kalite bir tercihtir.Uygun fiyata kaliteyi ayağınıza getiren deneyimli kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamız her yeni kapıyı sizlerle birlikte açmanın mutluluğunu duyar.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir